Region 4 bestyrelse og repræsentanter
Region 4 | | | | | | | | | |
Regionsbestyrelse | | | | | | | | | |
Titel | Fornavn | Efternavn | Post nr. | By | mobil/tlf | Email | Valgperiode | Arrangementsansvarlig | |
Formand | Victoria | Mortensen Johnsen | 6100 | Haderslev | 30666061 | vico-sk@hotmail.com | til 2025 | 2-års & Hoppekåring | Sponsor |
HB medlem(2025) | Frank | Evald | 6760 | Ribe | 26785639 | frank.anja.evald@gmail.com | til 2025 | Auktion | |
Næstformand | Mette | Hansen | 6600 | Vejen | 60461377 | metteulf@live.dk | til 2024 | Auktion | Kursusudvalg |
HB suppleant | Ole Magnus | Jensen | 6630 | Rødding | 23748221 | omj@avn.dk | til 2025 | Følskue | Sponsor |
Kasserer | Christina | Fischer Urup | 6630 | Rødding | 60224776 | chrissiey1000@hotmail.com | til 2024 | Egnethedstest | |
Repræsentanter og Suppleanter for bestyrelsen | | | | | | | | | |
1. sup | Stine | Thestrup | 6710 | Esbjerg V | | | til 2024 | Følskue | |
2. sup | Lars | Langendorff | 6200 | Aabenraa | | | til 2024 | 2-års & Hoppekåring | Auktion |
| | | | | | | | | |
3 | Bente | Graasbøll | 6630 | Rødding | | | til 2024 | | |
4 | Carsten | Carstensen | 6230 | Rødekro | | | til 2024 | | |
5 | Jesper | Meyenburg | 6500 | Vojens | | | til 2024 | | |
6 | Theodorus P. | Devos | 6392 | Bolderslev | | | til 2024 | Trailerudlejning | |
7 | Karina | Prinds | 6500 | Vojens | | | til 2024 | | |
8 | Trine | Dyhre | 6280 | Højer | | | til 2024 | | |
9 | Ole | Olesen | 6534 | Agerskov | | | til 2024 | | |
10 | Villads | Vest-Hansen | 6280 | Højer | | | til 2025 | | |
11 | Rebecca | Bæk Larsen | 6230 | Rødekro | | | til 2025 | Ung I DV ansv. | |
12 | Annethe | Winther | 6230 | Rødekro | | | til 2025 | | |
13 | Jørgen | Schmidt | 6392 | Bolderslev | | | til 2025 | | |
14 | Ole Lund | Sørensen | 6670 | Holsted | | | til 2025 | | |
15 | Hans Jørgen | Juhl | 6520 | Toftlund | | | til 2025 | | |
16 | Henning | Urup | 6823 | Ansager | | | til 2025 | | |
17 | Jes | Nikolajsen | 7200 | Grindsted | | | til 2025 | | |
18 | Flemming | Schultz | 6392 | Bolderslev | | | til 2025 | | |
Suppleanter for repræsentanter | | | | | | | | | |
1. sup | May-Britt | Christensen | 6705 | Esbjerg Ø | | | | | |
2. sup | Mikkel | Christensen | 6600 | Vejen | | | | | |